Návštěva u Cassinky a dobrmánků

28.04.2014 00:00

Včera jsem s kamarádkou jela okružní jízdu za pejsky. Navštívily jsme paní Gurovou kousek od Žatce, která se ujala před třemi lety Cassinky. Cassinka mne snad poznala, hned si učůrla radostí, ukázala bříško a nechala se hladit do nekonečna. Je to úžasný pocit pro chovatele. Opět jsme probíraly s paní Gurovou, jak mohl někdo tuto fenečku označit za agresivní. Miluje děti, nikoho nenapadá. Prostě bezproblémový pejsek.

Pak směr Šterbyna  s malou zajížďkou :-) do CHS Black Sagitta  Luďky Kadeřábkové. Není to tak dlouho, co jsem se jela podívat na " Mucinu " hnědou dobrmanku, která měla stejný věk, jako JEJÍ dnešní  psí miminka. Dobrmánkům je 5 týdnů, jsou všichni černí, čilí, přesně tak, jak si to Luďka naplánovala. Grynia Black Sagitta ( Mucinka ) (ZVV 3, IPO 2, ZPS 1, FPr.3)  bude po mateřské pokračovat v přípravě na závodní kariéru. Nechybělo i pomazlení s "FRODEM PYTLÍKEM" a jeho maminkou " PANÍ KOBLÍŽKOVOU". Užily jsme si krásný den. Jsem ráda a je mi ctí mít kamarádku, jako je Luďka. Výcvikářku, která cvičí s láskou a hrou. Proto doporučuji  její psí školu BOBEŠ.

ŠTĚŇATA Z VYJÍMEČNÉHO SPOJENÍ - kombinace krásy a výkonu vhodná pro sport, výstavy či jako vynikající společník. Oba rodiče mají jako jedni z mála v ČR vyšetřené srdce s neg.výsledkem a vrcholové zkoušky z výkonu (ZVV 3, IPO 3). Matka je výstavně nejúspěšnější fenou za rok 2013 s držitelkou mnoha titulů (Grandšampion, Klubový vítěz aj.) Pouze pro vážné zájemce o plemeno. Více na www Black sagitta. Štěňatka budou čipovaná ,EUpas,očkovaná ,odčervená. Naše pečlivě odchovávaná a socializovaná štěňátka jsou k odběru od 25.5.14. Ještě jsou někteří kluci nezadaní. S ocáskem i bez něj.

Vyhledávání

Kontakt

Lužická brána Darja Kahanová
Lindava 171
471 58
+420 602 187 033