Návštěva u našich psích vnoučat

12.05.2011 00:00

12.5.2011 jsme s manželem jeli okružní jízdu směr Roudnice - Vražkov - Kletečná, kde se nacházejí rotvajléří vnoučátka naší chovatelské stanice. Ve Vražkově se na nás vyřítila smečka sedmitýdenních chlupáčů vrh "B" od maminky Booginy CHS Pengo. Štěňátka byla po tetování a užívala si posledních společných chvilek. Je to zdravá smečka pěkných uličníků, kteří nenechají nic v klidu. Mamča Booginka až na vytahané cecíky je ve velmi dobré kondici a už se určitě těší :-) až bude cvičit se svoji paničkou Zuzkou. V neděli dopoledne štěňata ještě přijede zkontrolovat poradkyně chovu a můžou pomalu do nových domovů.       Výsledek kontroly vrhu: hravý, nebojácný, vyrovnaný vrh, bez vad. Tmavé oko. 
                               Všechna štěňátka již mají nové domovy. 
Foto zde.
           

             

Pak jsme popojeli směr Lovosice - Kletečná do CHS Golden Hill Kletecna k Petrovi Bakešovi. Prvně nás přivítala mamina Brituška a pak jsme potichu nakoukli do bedny na spící šestitýdenní psí miminka vrh "A". Jenom jak jsme promluvili, už byly vzhůru. Je jich pět a jsou o trošku menší kuličky než v CHS Pengo. Asi tím, že jich je méně, byly klidnější a nevrhly se nám hned na kaničky. Pomalu si zvykají na venkovní odchov a užívají si lumpáren pohromadě.
  Všem štěňátkům přeji takové hodné páníčky, kteří budou mít vždy pro ně pochopení, milou ruku na pohlazení a vlídné slovo pro potěšení!

Vyhledávání

Kontakt

Lužická brána Darja Kahanová
Lindava 171
471 58
+420 602 187 033